Kiedy maluchy
zmieniają się w zuchy (wersja cyfrowa - MP3)

Piosenki i zabawy muzyczne wspierające adaptację
małych dzieci w przedszkolu

Płyta Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy stanowi integralną część 10-godzinnych warsztatów metodycznych dla nauczycieli, podczas których poruszane są zagadnienia dotyczące pracy z maluszkami – problemy, radości, niepokoje rodziców, tęsknotę dzieci.

Płyta to 20 autorskich muzycznych propozycji, które mogą towarzyszyć dzieciom i nauczycielowi niemal przez cały przedszkolny dzień. Część z nich to tzw. “muzyczne rytuały”, czyli piosenki, które pomogą dzieciom i opiekunom w sprzątaniu sali, umyciu rąk przed posiłkiem, zrelaksują, uspokoją dzieci przed snem

Słuchajcie tej płyty, śpiewajcie piosenki z dziećmi w przedszkolu, z własnymi dziećmi i wnukami, a uśmiech z pewnością zagości na Waszych twarzach. Bo taka jest siła muzyki, taka jest siła piosenek, które - mamy nadzieję - przetrwają przynajmniej kilka pokoleń przedszkolaków.

Publikacja składa się z 2 płyt: z wersją wokalną i z wersją instrumentalną.
Kliknij na tytuł aby posłuchać DEMO

Wszystkie płyty dostępne w wersji MP3:

Bądźmy w kontakcie: