Maluchy rosną nie tylko wiosną
(wersja cyfrowa - MP3)

Piosenki i zabawy muzyczne wspierające rozwój
dzieci w przedszkolu

Płyta Maluchy rosną nie tylko wiosną stanowi integralną część 10-godzinnych warsztatów metodycznych dla nauczycieli.

Płyta zawiera 20 autorskich piosenek, nagranych z myślą o dzieciach przedszkolnych wszystkich grup wiekowych. Znalazły się tu zarówno krótkie utwory, mogące być źródłem pomysłów na określone zabawy w ciągu przedszkolnego dnia, jak i piosenki bardziej rozbudowane, wielozwrotkowe, doskonale nadające się do inscenizacji czy występów na scenie.

Wszystkie propozycje, które rodzą się w naszych głowach i sercach, trafiają najpierw do naszych przedszkolnych dzieci. To właśnie one - doświadczając, przeżywając, a nierzadko inspirując ewentualne zmiany - weryfikują nasze pomysły. To dzieci są najważniejszymi recenzentami i jednocześnie odbiorcami naszej twórczości, co stanowi niezaprzeczalną wartość tej płyty.

Publikacja składa się z 2 płyt: z wersją wokalną i z wersją instrumentalną.
Kliknij na tytuł aby posłuchać DEMO

Wszystkie płyty dostępne w wersji MP3

Bądźmy w kontakcie: